Máme pro vás krásnou zprávu. Rok se s rokem sešel a my tento týden slavíme už 4. výročí od otevření našeho butiku v Brně.

Děkujeme, že jste stále s námi. Velmi si každého z vás vážíme. I proto jsme se rozhodli, že vám uděláme při objednávce našich produktů tento týden radost.

Připravili jsme si pro vás spoustu dárků k nákupu, které budeme k vašim objednávkám přikládat. Od dnešního dne do neděle obdarujeme malým dárkem každého, kdo na našem e-shopu nakoupí. Při objednávkách nad 3000kč si svůj dárek navíc budete moct vybrat sami.

A JAKÉ JSOU DÁREČKY, KTERÉ K NÁKUPU DOSTANETE?

Z VŮNÍ JSOU TO:

  • 5ml vzorky Portrait of the Lady, Carnal Flower, Rose & Cuir od značky Editions de Parfums Frederic Malle
  • 15ml kabelkové parfémy Nicolaï Parfumeur-Createur (Cap Neroli, Kiss me Intense, Angelys Pear, New York Intense, Eau de Yuzu, L`eau MiXte)
  • Miniatura 5ml L`air du Desert Marocain od Tauer Perfumes

Z KOSMETIKY:

  • Set miniatur Emma Hardie (Moringa cleansing balm, Midas Touch Revitalising cream, Pink Clay detox mask)
  • Miniatury produktů Susanne Kaufmann (Krém na ruce, Hydratační maska, Body butter, Nutrient concentrate, Zahřívací krém na nohy, Olej do koupele, Firming oil – olej na zpevnění)
  • Od značky RMS Beauty miniatury Madeira Bronzer, Mini lipstick Brain Teaser

Akce latí od 29.10. do 1.11. K objednávkám provedeným v tomto termínu obdrží zákazníci dárek jako malou pozornost. K nákupu v minimální hodnotě 1000Kč obdržíte mini svíčku Cochine Saigon. Při nákupu nad 3000Kč si dárek vyberete sami v nákupním košíku v průběhu objednávacího procesu. Nezapomeňte použít tlačítko “změnit”, díky kterému se rozbalí všechny možnosti dárků. 

Scroll to top